Letní byt se zahradou v Nové Vsi u Skutče, Ev.č.: 00146

Popis

K prodeji vám exkluzivně nabízíme ideální jednu polovinu rodinného domu s pozemky a vedlejší stavbou s dílnou a garáží v Nové Vsi u Skutče. Na nemovitosti je sepsána Dohoda o užívání společné nemovité věci.
Předmětem prodeje je tzv. přední část domu, ve které se nachází bytová jednotka 3+1 po celkové rekonstrukci, dokončené v roce 2021. Bytová jednotka se samostatným měřením vody a elektřiny ve skutečnosti zabírá větší polovinu zastavěné plochy domu, což je explicitně vyjádřeno v "dohodě". Do domu se vstupuje z boku domu do chodby se schodišti, jak do podkroví, kde je jedna ložnice, tak do menšího kamenného sklípku. Vlevo je z chodby přístupná koupelna s WC a sprchovým koutem a spíž, vpravo pak "sednice" průchozí do obývacího pokoje a dalšího pokoje. Dům má rekonstruovanou střechu, vyměněná okna a dveře, je vytápěn ústředním topením s elektrickým kotlem, TUV je získávána z elektrického bojleru.
Stávající majitelé se rozhodli předat jimi užívanou část nemovitosti novému vlastníkovi v perfektním stavu, PLNĚ VYBAVENOU.
Toto znamená, že si stačí přinést zásoby jídla do ledničky a lze okamžitě nemovitost užívat tak, jak byla do poslední chvíle užívána. Veškeré bytové vybavení jako kuchyň, jídelna, obývací pokoj s televizí, pračka běžně v objektech tohoto typu zůstávají, avšak zde má nabyvatel k dispozici, např. i sekačku Honda, křovinořez, dvě motorové pily, sekeru Fiskars, venkovní dřevěný nábytek, slunečník atd.
Nabízené vlastnictví rozhodně stojí za vidění, dostupnost do centra Pardubic cca 25 min.

Ing. Jan Jošt

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Jošt

+420 608 245 110

[email protected]

rezervovánocena je za letní byt se zahradou, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChalupa
LokalitaNová Ves 702, Skuteč
OkresChrudim
Velikost4 pokoje
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku250 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Bezbariérovýano
ParkováníAno
GarážAno
Terasaano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceSatelit
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadJímka
TopeníÚstřední elektrické