Prodej bytu 2+1 s balkónem, Chrudim, Ev.č.: 00122

Popis

Dobrý den,

dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi prostorný byt s vysokými stropy v původním stavu ze 30. let minulého století. Na jih orientovaný, mimořádně slunný byt s balkonem je v osobním vlastnictví.

Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží bytového rohového domu v řadové zástavbě v ulici Československé armády v Chrudimi. To znamená v přímém sousedství hlavního chrudimského vlakového nádraží. Dům s klasicistní fasádou je kompletně opraven, zateplen, okna vyměněna. Dvorek je propojený s revitalizovaným vnitroblokem s odpočivnými a herními prvky. Celá lokalita byla městem náročně opravena.

Jak již bylo zmíněno byt je v původním stavu a je tedy vhodný buď pro někoho kdo má rád dobové původní prvky, prvorepublikové kvality, které je možné obnovit částečnou rekonstrukcí bytu. Nádherné původní nepoškozené terraco ve vstupní hale, extrémně kvalitně provedené všechny interiérové, včetně vstupních, dveře, nebo dubové vlysy přímo volají po citlivé rekonstrukci. Nebo je byt pro někoho, kdo hledá prostor, který si může kompletní rekonstrukcí předělat k obrazu svému s výhodou velkorysých vysokých stropů a centrálního vstupního prostoru z dob minulých.

Aktuálně se po vstupu do bytu ocitnete ve vstupní hale ze které je vchod do koupelny, kuchyně, na toaletu, na balkón a do dvou za sebou se nacházejících obytných místností. Celková podlahová plocha bytu včetně sklepa a balkónu je 82,09 m². Jednotlivé plochy místností jsou patrné z přiloženého plánku bytu.

Součástí koupě bytu je i sklep v suterénu domu a podíl na dvou společných garážích, které jsou aktuálně v pronájmu jiných obyvatel domu - generují tedy, sice malý, ale nějaký pasivní příjem do domácí kasy.

Nejedná se o nemovitost, do které je možné se rovnou nastěhovat, ale s náležitou péčí a investicí se bude jednat o nadstandardní bydlení v těsném sousedství historického centra Chrudimi.

V případě jakýchkoli dotazů či doplňujících informací budeme rádi, když se na nás obrátíte na uvedených kontaktech.

Ing. Jan Jošt

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Jošt

+420 608 245 110

[email protected]

prodánoNOVÁ CENA, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieByty 2+1
LokalitaČs. armády 539, Chrudim - Chrudim IV
OkresChrudim
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná82 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1935
Rok výstavby1930
ZařízenýNe
Míst k parkování1
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne
Balkónano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální plynové