Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Prodej, Vila, 380m² - Pardubice - Staročernsko Cena platná do konce července 2018!

Prodej, Vila, 380m² - Pardubice - Staročernsko Cena platná do konce července 2018!, Ev.č.: 428

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3
Fotka 4
Fotka 5
Fotka 6
Fotka 7

Kontaktujte makléře

Jana Piskačová
+420 777 318 164
+420 466 616 780
[email protected]
Joštova realitní kancelář - JORK, spol. s r.o.Joštova realitní kancelář - JORK, spol. s r.o.
Sladkovského 433
Pardubice - Zelené Předměstí
[email protected]
Cena8 250 000 Kč
Cena platná do konce července 2018!, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieVila
LokalitaK Pustinám 34, Pardubice - Staročernsko
OkresPardubice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná380 m²
Plocha pozemku2.745 m²
Plocha zastavěná293 m²
Počet podlaží2
StavNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
D
zobraz vybavení
Popis

Vila ve staroanglickém stylu s velkou bezúdržbovou zahradou, s interiérovým bazénem s možností otevření na terasu, grilcentrumem se nachází na JV okraji Pardubic v žádané lokalitě Staročernsko. Vila vystavěná ve staroanglickém stylu, se třemi štíty, fasádou obloženou tzv. klinkerem, částečně porostlá „psím vínem“ se nachází na jihovýchodním okraji místní pardubické části Staročernska. Součástí vlastnictví rozměrného atraktivního rodinného domu je i meliorační strouha tekoucí za domem.
Samostatně stojící rodinný dům z roku 2005 je vystavěn v anglickém stylu se složitějším půdorysem a sedlovou střechou s na sebe kolmými hřebeny. V domě se nachází rozměrná garáž pro dva vozy, interiérový bazén. Fasády jsou moderní natahované na bázi plastických hmot, z velké části je proveden obklad tzv. klinkerem, imitujícím lícové zdivo. Všechny použité materiály byly ve své době velmi kvalitní.
Dispozičně se jedná o moderní bydlení počátku třetího tisíciletí - v přízemí se nachází vstupní hala se schodištěm do podkroví, technická místnost s kotlem, pračkou, sušičkou atp., sociální zázemí a velký obytný prostor s kuchyňským koutem a velkou spíží a pokojem pro hosty. Z přízemí je i přímý vstup do rozměrné garáže s dílnou. V podkroví se pak nacházejí čtyři ložnice se samostatnými šatnami a příprava pro fitness centrum a koupelnu.
Venkovní úpravy jsou provedeny vysoce nadstandardně, vstupní a vjezdové brány jsou kované, ploty jsou provedeny převážně z lícového zdiva apod. Kované prvky se opakují rovněž na terase, zábradlí balkonů apod. Dům stojí na mimořádně rozlehlém pozemku, na kterém se nachází upravená tzv. bezúdržbová zahrada. Za domem stojí samostatně, jako vedlejší stavba, společenská místnost s udírnou a kovářsky provedeným krbem s roštem. Dům má mnoho dalších předností, jako např. vlastní studnu, kamenné jezírko zřízené v meliorační strouze, která je součástí vlastnictví….o kterých Vás rádi informujeme na prohlídce, která je v tomto případě opravdu nutná.
Věcná hodnota nabízených nemovitostí vysoce převyšuje jejich nabídkovou cenu. Cena je platná do konce července 2018!
Mimořádným prvkem nemovitostí je zejména pozemek o celkové výměře 2 754 m2, který je situován na samém okraji zástavby krajského města a jehož intimitu zvyšuje nedaleký hluboký les.