Prodej, Řadový rodinný dům se zahradou - Pardubice - Studánka, Ev.č.: 00040

Popis

Řadový rodinný dům v žádané části Pardubice se nachází na hranici zástavby RD u Studáneckého lesa v klidné lokalitě rezidenčního bydlení. Dům o základních rozměrech cca 9 x 11 m je tří podlažní s garáží , v přízemí je dále kuchyň a pokoj se vstupem na zahradu, zádveří, chodba se schodištěm a samostatné WC s umyvadlem. V druhém podlažích se nacházejí kuchyň s dvěma pokoji, lodžií, prádelnou prostorem s velkými vestavěnými skříněmi a chodbou se schodištěm. Ve třetím podlaží je jeden velký a dva menší pokoje, jeden opět s lodžií do zahrady, s koupelnou s vanou a samostatné WC, opět prostor s velkými vestavěnými skříněmi, v suterénu se nachází malý sklep. Přízemí má 90 m2 a každé patro 80 m2 užitné plochy. Dům byl postaven v roce 1972, je velmi pečlivě udržován, přesto je spíše k rekonstrukci
V komoře vedle vstupu do domu se nachází kombinovaný kotel na topení a ohřev teplé vody. Součástí garáže je dílna, pokud by se vyklidila, vejdou se i dvě auta. Zahrada je u domu upravena jako malá terasa, jinak jako obytná, je celá oplocená, na zahradě jsou okrasné dřeviny, je vůči domu orientována na JJZ. Zahrada má výměru 152 m2, zastavěná plocha je 158 m2, celkem 310 m2. Dům lze využít i pro dvougenerační bydlení, nebo ještě upravit pro jednu rodinu (v interiéru jsou lehce odbouratelné příčky, případně lze přízemí využít jako provozovnu pro podnikání - má samostatné měření, vlastní WC... Lokalita, ve které se dům nachází, ulice V Zahrádkách, je žádané rezidenční bydlení s klidnou ulicí (vjezd do slepé ulice pouze pro dopravní obsluhu). Veškerá infrastruktura na nedalekém sídlišti Dubina - Škola, školky, obchody, služby, zdravotní ordinace i blízká pohotovost, zastávka MHD, Kulturní centrum Dubina a hlavně Studánecký les přes ulici.
Energetický štítek je v RK. Pro majitele sháníme byt 2+1 / 2+kk výhradně na Dubině! Možná směna s doplatkem. Specifická ujednání o předání nemovitostí - INFO v RK.

Jana Piskačová

Kontaktujte makléře

Jana Piskačová

+420 777 318 164

[email protected]

prodánovčetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaV Zahrádkách 520, Pardubice - Studánka
OkresPardubice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná250 m²
Plocha podlahová230 m²
Plocha pozemku310 m²
Plocha zastavěná158 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1972
F (248000 kWh/m2 za rok)
Míst k parkování2
Parkováníano
Garážano
Počet garáží2
Rozměry - výška stropu2,75 m
Terasaano (15m²)
Lodžieano (6m²)
Sklepano (12m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Soubory ke stažení